برخورداری از فناوری ها و سازوکارهای متنوع و بومی حل مسئله برای هر نظام حکمرانی ای امری ضروری است؛ مجموعه فناور کندو بر توسعه راه حل ها و فناوری های حل مسئله متمرکز است. این مجموعه از سال 1391 فعالیت خود را با طراحی سازوکارهای مسئله شناسی، ترسیم شبکه مسائل و مهندسی مسائل آغاز نمود و تاکنون پروژه های متعددی را به منظور ترویج گفتمان مطالبه گری مسئله محور و تخصصی، برگزاری چالش های نوآوری باز، مشاوره به سازمانهای در خصوص سازوکارهای حل مسئله، مسئله شناسی و ترسیم شبکه مسائل سازمان ها و موضوعات مختلف و… را به انجام رسانیده است. استارتاپ های مختلف برای حل مسائل مختلف شکل میگیرند اما «حل مسئله«، مسئله کندوست؛ تیم تحقیق و توسعه کندو راه حل های حل مسئله را توسعه میدهد. طرح امکان سنجی و یا طرح کسب و کار آن راه حل را آماده میسازد؛ سرمایه مورد نیاز اجرای آن را تامین مینماید و شرکتی زایشی را با مشارکت سرمایه گذاران و تیم مجری به منظور پیاده سازی و بهره برداری از آن راه حل تاسیس مینماید.

شرکت پیشگامان با هم سرمایه گذاری بر روی توسعه راه حل های حل مسئله کندو، از سال 1399 با این مجموعه همراه شده است. کندو دارای شبکه یکپارچه اطلاعات مسائل است. تمامی اطلاعات پلتفرم های زیرمجموعه در مرکز داده کندو ثبت و ذخیره خواهد شد.

در حال حاضر مجموعه کندو در حال توسعه مجموعه های ذیل است:

 1. پلتفرم نوآوری باز چالش به عنوان بستر برگزاری چالش های نوآوری باز
 2. پلتفرم حل مسئله پیگیر به عنوان پلتفرم شناسایی، اولویت بندی و ارجاع مسائل به ذینفعان به صورت مردمی
 3. سامانه اطلس مسائل ایران
 4. کارخانه نوآوری حل مسئله کندو تامین کننده همه ی آنچه که استارتاپ های حل مسئله به آن نیاز دارند
 5. برنامه تلویزیونی حل مسئله کندو
 6. پلتفرم هوش جمعی حل مسئله کندو
 7. مرکز مشاوره و استقرار نظامهای حل مسئله کندو به عنوان رائه دهنده خدمات مشاوره و استقرار نظام حل مسئله در سازمان ها
 8. مرکز راهنمای حل مسئله کندو

اطلاعات پروژه

 • مشتری: سعید راهنما
 • مکان: تهران
 • منطقه طرح: مینی سیتی
 • مهندس طراح: سیامک انصاری
 • تاریخ تکمیل: 1400
 • ارزش پروژه: 500 میلیون

بروشور

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

تجارت خود را توسعه دهید و وب سایت یا نرم افزار خود را با ما بسازید.

با ما در تماس باشید