شرکت رویال صنعت سامانه

نیاز کشور به تامین قطعات مورد نیاز صنایع مختلف بر اهمیت حضور شرکت های دانش بنیان در اقتصاد کشور می افزاید؛ این شرکت ها با به کارگیری نیروهای تحصیل کرده توانایی بومی سازی و مهندسی معکوس را دارند و از این طریق کمک رسان صنایع مختلف در شرایط تحریم خواهند بود. شرکت رویال صنعت سامانه با هم سرمایه گذاری شرکت پیشگامان خط تولید محصول ECU خودرو پراید را در شرکت مگاموتور که زیرمجموعه گروه خودروسازی سایپا میباشد، فعال نموده و در سایر قطعات نظیر سنسور اکسیژن دارای قرارداد فعال با مجموعه سایپا است.

شرکت رویال صنعت سامانه در سال ۱۳۸۷ با هدف بومی سازی تجهیزات آغاز به کار کرده و وارد صنایع دفاعی، نفت و گاز، مخابرات و قطعات خودرو شده که تاکنون توانسته ۱۸۰قطعه با فناوری پیشرفته در صنایع مختلف را بومی سازی و تولید کند. در این شرکت یک نمونه ساخته میشود و پس از آن روش های تولید و دانش تولید آن به فروش میرسد، به عبارت دیگر یا کل دانش فنی یا محصولات تولید شده مبتنی بر آن فروخته میشود. محوریت تحقیق و توسعه شرکت روی تولیدات قطعات فوق های تک و گلوگاهی است، اما به تازگی و طی دو سال گذشته این شرکت دانش بنیان به قطعات داخلی سازی نشده خودروسازی ورود پیدا کرده و خط تولید چند قطعه خودرو از جمله سنسور اکسیژن، چند مدل ECU و ترمز ABS با مجموعه مگاموتور را راه اندازی کرده است؛ حوزه ای که در آن چندان شرکت های دانش بنیان حضور ندارند.

اطلاعات پروژه

  • نام مبتکر: ابهریان
  • مکان ورودی: تهران
  • نوع طرح: توسعه فناوری/ محصول موجود
  • حوزه کاربردی: صنعت
  • تاریخ تکمیل: رویال صنعت سامانه
  • نام شرکت: آزمایشگاهی (نمونه اولیه)

بروشور

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

تجارت خود را توسعه دهید و وب سایت یا نرم افزار خود را با ما بسازید.

با ما در تماس باشید