منبع انرژی استارتر بالگرد و هواپیما(GPU Portable)

باتوجه به تحریم هایی که کشور ما در همه زمینه ها بالاخص صنعت هوایی با آن روبرو است، کارشناسان شرکت فناوری هوشمند پردازش ارتباطات راگا بر آن شدند تا یک منبع انرژی استارت قابل حمل و عملیاتی جهت هواپیماهای ترابری سبک و بالگردها طراحی و تولید نمایند. این دستگاه با مشارکت و همسرمایه گذاری شرکت پیشگامان در سال 1399 تولید شد.
با وجود این دستگاه، خلبان دیگر دغدغه تعداد دفعات فرود و استارت مجدد را نخواهد داشت و نیاز به روشن نگهداشتن یک موتور در جزایر و مکانهایی غیراز پایگاه هوایی نیست؛ لذا عمر عملکردی موتورها افزایش و همچنین کاهش مصرف سوخت را به دنبال خواهد داشت. به وسیله این دستگاه و بدون استفاده از باتری داخلی هواپیما یا بالگرد، خلبان به راحتی می تواند با هر بار شارژ کامل بیش از 9 مرتبه استارت بزند.
شرکت پیشگامان علاوه بر سرمایه گذاری مستقیم و ارائه خدمات بازاریابی فروش به سازمان های خصوصی و نیروی هوافضای سپاه با تامین امکان حضور این شرکت در رویداد ملی تا ثریا زمینه تعامل این شرکت با ذینفعان این عرصه را فراهم آورد؛ همچنین شرکت فناوری هوشمند پردازش ارتباطات راگا را با ارائه مشاوره در زمینه گسترش و توسعه شرکت همراهی نمود.

بروشور

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

تجارت خود را توسعه دهید و وب سایت یا نرم افزار خود را با ما بسازید.

با ما در تماس باشید