شرکت دانش بنیان آسفالت سبز موفق شده است تا محصول آسفالت بازیافتی بر پایه صد درصد تراشه آسفالت را تولید نماید.این مخلوط هزینه تولید حدود شصت درصد ارزان تر از آسفالت معمولی دارد در حالی که کیفیت آن برای لکه گیری معابر شهری و بین شهر ی با آسفالت معمولی تفاوتی نمیکند. پیشگامان در ادامه بیشتر درباره شرکت دانش بنیان آسفالت سبز سخن می گوید.

شرکت دانش بنیان آسفالت سبز موفق شده است تا محصول آسفالت بازیافتی بر پایه 100 درصد تراشه آسفالت را تولید نماید. این مخلوط هزینه تولید حدود 60 درصد ارزان تر از آسفالت معمولی دارد در حالی که کیفیت آن برای لکه گیری معابر شهری و بین شهر ی با آسفالت معمولی تفاوت ی نمیکند. برای تولید این آسفالت نیز دستگاه بازیافت آسفالت توسط این شرکت مهندسی معکوس و تولید شده است. این  دستگاه با ظرفیت 8 تن بر ساعت آسفالت مورد نیاز برای لکه گیری معابر شهری و بین شهری را تولید میکند و میتواند پاسخگوی نیاز آسفالت لکه گیری شهردار ی ها و راهداری ها با هزینه 60 درصد کمتر از آسفالت معمولی باشد.

شرکت نوین آسفالت سبز هیرکان با انجام تحقیقات گسترده بر روی آسفالت های بازیافتی و انواع جوانسازها بر روی نقاط ضعف این آسفالت کارکرده و پس از ساخت و آزمایش 1800 نمونه آزمایشگاهی و انجام آزمایشات مدول برجهندگی، خستگی، خزش، شکست و حساسیت رطوبتی به ترکیبی دست‌یافته است که با استفاده از آن آسفالت بازیافتی حاوی 100 درصد تراشه آسفالت عملکردی برابر و در برخی جوانب بهتر از آسفالت متداول خواهد داشت.

این دستگاه شامل یک کوره مخصوص تراشه آسفالت، سیستم توزین و اضافه کردن جوانساز (به صورت اسپری جهت نفوذ بهتر جوانساز)، سیستم تغذیه و مشعل با شعله غیر مستقیم و استفاده از سیستم هوای داغ می باشد که روی یک شاسی سوار شده است. این دستگاه قابلیت تولید مخلوط¬های اسفالت بازیافتی با 100 درصد تراشه آسفالت را دارد و چنانچه مخلوط بهینه با اصلاحات آن تولید شود می¬توان آسفالت بازیافتی با 100 درصد تراشه آسفالت را با هزینه حدود یک دوم و کیفیتی مشابه با آسفالت متداول تولید کرد. این آسفالت بسیار مناسب برای اجرا در معابر شهری و لکه‌گیری آسفالت های مضمحل شده میباشد.

زمانی که برای لکه‌گیری معابر و پر کردن چاله ها به مقدار کمی آسفالت نیاز داریم، می توان از سیستم های کوچک بازیافت آسفالت به‌صورت مستقر در منطقه نیز استفاده کرد.

چه مسئله ای را حل می کند؟

  • حذف فاصله حمل تراشه آسفالت
  • حذف فاصله حمل آسفالت و جلوگیری از سرد شدن آن
  • پاسخگوی نیاز مناطق برای لکه گیری و چاله پرکنی‌های اضطراری حتی زمانی که کارخانه آسفالت تعطیل است.
  • به علت سادگی و لجستیک کم‌تر آسفالت تولیدشده توسط این دستگاه‌ها نیز بسیار ارزان‌قیمت‌تر می‌باشند.

اطلاعات پروژه

  • نام مبتکر: علی منیری
  • مکان ورودی: تهران
  • نوع طرح: ارائه فناوری /محصول جدید
  • حوزه کاربردی: صنعت
  • تاریخ تکمیل: عادی
  • نوع محصول/خدمت: کارگاهی (تولید محدود)

بروشور

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

تجارت خود را توسعه دهید و وب سایت یا نرم افزار خود را با ما بسازید.

با ما در تماس باشید