كشت و جداسازی سلول برای پیوند ارگان

تشریح طرح امروزه تحقیقات در زمینه مهندسي بافت در سطح وسیعی رو به گسترش است به طوری كه مهندسی بافت توانایی بالقوه برای ساخت عضو و بافت را دارد. اسکافولدها ساختارهايي مبتني بر مواد موجود در ماتريكس خارج سلولي است كه تيمارهاي مختلفي روي آن ها انجام شده است. به منظور بهتر شدن كارايي كشت بافت در مهندسي بافت، نیاز به خلق شرایط سه بعدي بدن در حالت خارج بدن است. برای نیل به این هدف، روند پیشرفت در زمینه استفاده از داربست ها در پیوند عضو به سرعت رو به افزایش است و برای بهبود آن از مواد و ساختارهایی شبیه به بافت معیوب استفاده مي كنند. روش های متعددی برای ایجاد اسکافولدها وجود دارد یکی از آنها آسلولار كردن خود بافت طبیعی بدن است.

باتوجه به اینکه بیمارانی که نیاز به پیوند ارگان پیدا می کنند با محدودیت هایی از جمله كمبود دهنده ی ارگان و استفاده از داروهای تایمیونوساپرسیو در تمام دوران عمر و درنهایت احتمال رد پیوند مواجه هستند استفاده از علم جدید مهندسی بافت و طب بازساختی ضروری می باشد بدین منظور تهیه بافت ها و ارگانهای طبیعی أسلولار(شستشو شده) وری سلولار(بازنشانی سلولها) جهت جایگزینی ارگانها و بافت های آسیب دیده هدف بسیاری از طرح های تحقیقاتی سالهای اخیر می باشد.

بروشور

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

تجارت خود را توسعه دهید و وب سایت یا نرم افزار خود را با ما بسازید.

با ما در تماس باشید