مرکز جامع توانبخشی یارا

هم اکنون این مجموعه با کلینیک فعال در منطقه هرندی علاوه بر ارائه خدمات توانبخشی، با بهره گیری از تیم های خالق و فناور، اقدام به تولید دستگاه های توانبخشی که تا پیش از این از خارج از کشور وارد میشده، کرده است. شرکت پیشگامان در سال 1390 با پرداخت تسهیلات ارزان با بازپرداخت سه ساله و همچین ایجاد بستر تعامل این مرکز با به مجموعه های درمانی سپاه پاسداران انقالب اسلامی این مرکز را در مسیر دستیابی به اهدافش همراهی نمود.

یارا، مرکزی جامع با همه تخصص های توانبخش شامل فیزیوتراپی، کاردرمانی، بیناییسنجی، شنوایی شناسی، اورتز-پروتز و گفتاردرمانی است. تامین امکان نوبت گیری برخط، تعرفه پایین تر از نرخ مصوب و ساختمان ویژه خدمات توانبخشی از جمله مزایای رقابتی این مرکز است. این مرکز، ارائه الگوی نظام سلامت مبتنی بر تمدن نوین اسلامی با رویکرد گام دوم در انقالب اسالمی را دنبال میکند؛ همچنین تالش دارد تا در فرآیند تحقق اقتصادی نوآور بر مبنای تامین معیشت و دغدغه خدمت به مستضعفین پیشرو باشد.

بروشور

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

تجارت خود را توسعه دهید و وب سایت یا نرم افزار خود را با ما بسازید.

با ما در تماس باشید