زیگ نوتر، یک محلول ضدعفونی کننده و از بین برنده ویروس ها و باکتری ها است که مصرف کننده را در برابر میکروب های عفونت/بیماریزا محافظت می کند؛ زیگنوتر تنها ضدعفونی کننده دارای پروتکل است که حفاظت حداکثری را برای مصرف کننده به ارمغان می آورد؛ این ضدعفونی کننده بادوام ماندگاری حداقل 1 ماه بر روی سطوح بوده و از حاوی ذرات مس است. خط تولید این ضدعفونی کننده توسط پژوهشگاه فناوری های راهبردی شهید رضایی با همسرمایه گذاری شرکت پیشگامان در سال 1399 راه اندازی شد.

با توجه به گسترش ویروس کرونا در کشور و افزایش بسیار زیاد تقاضا در بازار و همچنین کمبود محصولات استاندارد و با کیفیت، فرصت ویژه ای برای تولیدکنندگان مواد شوینده و ضدعفونی کننده پدید آمد؛ با بررسی های به عمل آمده در بازار محصوالت ضدعفونی کننده سطوح، اغلب این محصوالت از ترکیبات مشابه پایه الکلی استفاده نموده و فاقد مواد موثره آنتیسپتیک و ضدعفونی کننده بوده و بر روی سطوح، ماندگاری اثر ضدعفونی کنندگی بلندمدت ایجاد نمیکرد؛ از این رو، نیاز به تولید محصولی مناسب که علاوه بر پایداری و ماندگاری روی سطح از قیمت مناسب نیز برخوردار باشد، ضروری بود.

بروشور

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است

تجارت خود را توسعه دهید و وب سایت یا نرم افزار خود را با ما بسازید.

با ما در تماس باشید