تا ثریا در خراسان شمالی

رویداد تا ثریا در روز 22 مرداد 1401 به همت نمایندگی هلندینگ پیشگامان در استان خراسان شمالی توسط آقای هادی محمدزاده برگزار شد. هادی محمدزاده، نماینده هلدینگ پیشگامان درخراسان شمالی، با اشاره به اینکه در تشریح رویداد ملی تا ثریا اظهار کرد: در این رویداد شرکت‌های فناور و دارای ایده که طرح آنان نیاز به تجاری سازی دارد، محصول خود را معرفی می‌کنند و سرمایه‌گذارانی که حضور دارند نیز براساس جذابیت و کیفیت پروژه، حمایت از پروژه را قبول می‌کنند.

وی با بیان اینکه در حاشیه همایش نیز تفاهم نامه‌ها منعقد خواهد شد، افزود: تاکنون ۲۵ محصول فناور انتخاب شده‌اند که از این تعداد حدود ۱۲ نفر می‌توانند معرفی طرح داشته باشند و بقیه افراد نیز در میز مذاکرات به شبکه سرمایه گذاران محصول خود را ارئه کنند.

محمدزاده با تأکید براینکه بخش دیگر این رویداد نیز مربوط به دستگاه‎‌ها و نهادهایی است که نیاز به پاسخ مسائل خود دارند، ادامه داد: فناورانی که پاسخی برای نیاز دستگاه‌ها و صنایعی که در این رویداد به معرفی نیاز های فناورانه خود  دارند اگر اجرای پروژه نیاز به سرمایه گذار داشته باشد، سرمایه گذاران تفاهم نامه سه جانبه‌ای امضا می‌کنند تا حمایت مالی از طرح انجام شود.

نماینده هلدینگ پیشگامان در خراسان شمالی با اشاره به اینکه  هلدینگ پیشگامان با هم افزایی ملی که بین دستگاه ایجاد کرده است همراه با نمایندگانی از مجموعه  دانشمند بنیاد مستضعفان، موسسه رویش کوثر سازمان اقتصادی کوثر بنیاد شهید، صنایع پیشرفته رضوی آستان قدس وارد استان شده و از محصولات و طرح هایی که توانایی پاسخ گویی به خلاء های زنجیره های ارزش استان را دارند سرمایه گذاری خواهند کرد.